Корзина
125 отзывов
Корзина

Счетчики воды ЛВК, ЛВКЧ

Лічильник води ЛВК ― крильчастий, багато-струменевий в сухо-хідному виконанні (далі ― лічильник), виготовляються за технічними умовами ТУ У 26.5- 14307481-058:2017 і призначений для обліку спожитої холодної води у промисловості та комунально ― побутовій сфері. Корпус лічильника виготовляється із чавуну (літера «ч» у маркуванні) або латуні (літера «л» у маркуванні). Лічильник може бути з імпульсним виходом (літера «і» у маркуванні) або без нього. Відповідно до кліматичних та механічних умов навколишнього середовища лічильники ― класу В. Експлуатація лічильників проводиться при температурі навколишнього середовища від +5 до +50 0С, відносній вологості не більше 95 % за температури +40 0С та нижчої температури без конденсації вологи. 

Границі допустимої відносної похибки в інтервалі діапазону: ― від Q2 (включно) до Q4 (включно) ― ± 2 %; ― від Q1 (включно) до Q2 ― ± 5 %. Температурний клас ― Т30. Максимальний робочий надлишковий тиск води – 1,0 МПа. Робоче положення ― горизонтальне. Клас по втраті тиску ― ∆ρ63. Клас чутливості до нерівномірності швидкості потоку ― U10/D5. Ступінь захисту корпусу ― ІР 65. Клас навколишнього середовища ― В. 4 Комплект постачання Комплект постачання лічильника містить: Лічильник води крильчастий ЛВК ― 1 шт. (виконання і типорозмір відповідно до замовлення). Комплект монтажних частин для лічильників із різьбовим з’єднанням (патрубок ― 2 шт., гайка притискна ― 2 шт., прокладка ― 2 шт.) ― 1 комплект на 1 лічильник. Настанова з експлуатації ― 1 примірник. Паспорт ―1 примірник. Упаковка ― 1 комплект. Повірка Лічильник повіряється 1 раз на 4 роки. Після ремонту лічильник підлягає позачерговій повірці. Вказівки щодо монтажу Перед монтажем лічильника слід провести його зовнішній огляд і перевірити комплектність, цілісність пломби та відсутність механічних пошкоджень вікна показувального пристрою і різьбових з’єднань. Використання лічильника для обліку спожитої холодної води, результати якого використовуються при розрахунках, при порушенні пломби на лічильнику недопустимо. Підготувати ділянку трубопроводу до монтажу. Слід врахувати, що номінальний діаметр лічильника повинен відповідати номінальному діаметру трубопроводу. Під’єднання лічильника до трубопроводу з більшим або меншим номінальним діаметром здійснюється через конусні перехідники. Частину трубопроводу перед лічильником слід очистити від механічних часток. Перед лічильником і за ним на відстані не меншій за 10 номінальних діаметрів слід установити запірні вентилі з відповідними номінальними діаметрами. Монтаж лічильників необхідно здійснювати в такому порядку: Монтаж лічильника необхідно здійснювати в такому порядку: - під’єднати за допомогою муфт до трубопроводу монтажні штуцери з надітими на них накидними гайками;

- встановити в трубопровід замість лічильника через прокладки прямий патрубок довжиною, що відповідає довжині лічильника; - промити ділянку трубопроводу водою, зняти патрубки з трубопроводу; - встановити на монтажні штуцери прокладки, приєднати лічильник до монтажних штуцерів таким чином, щоб стрілка на його корпусі співпадала з напрямком потоку води, затягнути гайки. Лічильник повинен бути змонтований в трубопровід без натягів і перекосів. Ділянки трубопроводу до і після лічильника повинні бути відповідним чином закріплені. Після проведення монтажу слід повністю відкрити запірні вентилі і пропустити через лічильник воду з максимальною витратою, яку можна отримати на об’єкті. При випробуваннях не повинні спостерігатися прояви витікання води у місцях з’єднання лічильника з трубопроводом. При цьому слід враховувати що заповнення трубопроводу водою після монтажу лічильника необхідно проводити повільно, щоб не піддавати лічильник дії потоку повітря великої швидкості. Після цього лічильник пломбують. Пломбування лічильника здійснюється наступним чином: кінці сталевого дроту просовуються у провушини на гайці корпусній та в ребрі жорсткості на корпусі лічильника і з’єднуються між собою пломбою, що запобігає несанкціонованому доступу до лічильного механізму. В процесі експлуатації, після ремонту, лічильники встановлюють у трубопровід і опломбовують. Гарантії виробника Виробник гарантує відповідність лічильника ТУ У 26.5-14307481-058:2017 за умови дотримання споживачем правил транспортування, зберігання та експлуатації. Гарантійний строк експлуатації лічильника – 18 місяців від дати введення його в експлуатацію. Середній повний строк служби лічильника – не менше 12 років.