Корзина
125 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Корзина
 Газоанализатор ЛБВК-М (ЛБВК)

Газоанализатор ЛБВК-М (ЛБВК)

 • В наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 333-865

26 640 грн.

Минимальная сумма заказа — 1000 грн.

Показать оптовые цены
+38044361-59-98
 • +38 (044) 361-59-98
 • +38 (050) 942-94-43
  Viber
 • +38 (094) 926-29-98
 • +38(044) 499-03-63
 • +38 (096) 997-47-34
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Газоанализатор ЛБВК-М (ЛБВК) Газоанализатор ЛБВК-М (ЛБВК)
26 640 грн.
В наличии
Купить
+38044361-59-98
 • +38 (044) 361-59-98
 • +38 (050) 942-94-43
  Viber
 • +38 (094) 926-29-98
 • +38(044) 499-03-63
 • +38 (096) 997-47-34
Описание
Информация для заказа

Газоанализатор ЛБВК-М (ЛБВК)

Індикатор газу ( газосигналізатор ) для виявлення загазованості оглядових колодязів ІГ , лампа ЛБВК -М ( ЛБВК ) ТУ 4215-001-40037487-01 , ТУ204 - РФ -977 -78

Газосигналізатор ЛБВК (лампа ІГ ЛБВК - М ), призначений для виявлення загазованості повітряного середовища у водопровідних , каналізаційних та інших оглядових колодязях. Лампа ЛБВК - надійна апаратура для виявлення загазованості водопровідно -каналізаційних оглядових колодязів . Лампа газосигналізатор ЛБВК -М ( ЛБВК ) є обов'язковим захисним засобом , простота і надійність якого підтверджена більш ніж 100 -річним досвідом експлуатації мереж і споруд водопровідно -каналізаційного господарства . Газоаналізатор ЛБВК -М ( ЛБВК ) має ряд переваг навіть перед сучасними приладами з мікропроцесорним управлінням , так , наприклад , лампа ЛБВК не володіє мікропроцесорними чіпами , що забезпечує її безвідмовну роботу , при цьому лампа ЛБВК залишається найпростішим газоаналітична приладом , тому лампа ЛБВК є простим і незамінним засобом з виявлення газів

ПРИЗНАЧЕННЯ І ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ЛБВК -М ( ЛБВК )

Індикатор газу ( газосигналізатор ) типу ІГ ЛБВК - ЕЗ ТУ 4215-001-40037487-01 - газобезпеки бензинова лампа , призначена для виявлення загазованості повітряного середовища у водопровідних , каналізаційних , теплофікаційних , телефонних оглядових колодязях і в камерах метаном , сірководнем і вуглекислим газами.
Індикатор газу застосовується відповідно пунктом 5 ГОСТ 12.03.006-75 «Вимоги до застосування засобів захисту працюючих при виконанні робіт з експлуатації та технічного обслуговування водопровідно -каналізаційних споруд та інших підземних комунікацій. »
Ступінь захисту індикатора газу від впливу навколишнього середовища відповідає показнику IР23 згідно ГОСТ 14254-80 .

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛБВК -М ( ЛБВК )
1 . Висота , мм 290
2 . Максимальний розмір в плані , мм 140
3 . Вага в робочому положенні , кг 1,5
4 . Тривалість безперервного горіння , год 12
5 . Розмір іскрового проміжку , мм 2 - 4
6 . Кількість сіток , шт 2
7 . Кількість заливається бензину , мл 50
Габарити ящика з двома лампами в транспортному положенні
• Ширина , мм 120
• Довжина , мм 273
• Висота , мм 340
Вага ящика з двома лампами у транспортному
положенні з запальними пристроями , кг 5,4


Плакат

ОПИС ЛБВК -М ( ЛБВК )

Комплект поставки індикатора газу для виявлення ( загазованості оглядових колодязів ) складається з :
• - вибухобезпечної бензинової лампи - 2 шт. ;
• - запального пристрою - 2 шт. ;
• - ящика для перенесення - 1 шт. ;
• - інструкції з обслуговування та експлуатації - 1 шт.

Вибухобезпечна бензинова лампа складається з :
• - верхньої частини;
• - лампового скла ;
• - запобіжних сіток ;
• - резервуара ;
• - підстави лампи;

 

Плакат


ЗАСТОСУВАННЯ І ПЕРЕВАГИ ЛАМПИ ЛБВК -М ( ЛБВК ) .
Апаратура для виявлення загазованості водопровідно -каналізаційних оглядових колодязів лампа газосигналізатор ЛБВК -М ( ЛБВК ) є обов'язковим захисним засобом , простота і надійність якого підтверджена більш ніж 100 -річним досвідом експлуатації мереж і споруд водопровідно -каналізаційного господарства . Газоаналізатор ЛБВК -М ( ЛБВК ) має ряд переваг навіть перед сучасними приладами з мікропроцесорним управлінням :
1 . не вимагає обов'язкових щорічних повірок ;
2 . не вимагає акумуляторів;
3 . не вимагає обов'язкової , через 1,5-2 роки , заміни електронних датчиків , складових 30-40 % вартості приладу .
Газоаналізатор ЛБВК -М ( ЛБВК ) доступний для контингенту з будь кваліфікацією.
Застосовується на міськводоканалі та підприємствах ЖКГ країн СНД.

 

Типова інструкція
з техніки безпеки при обслуговуванні
та ремонті будівель і споруд
( затв. МОЗ СРСР 14 жовтня 1985 N 06-14/19 )3 . Вимоги безпеки при роботі в колодязях
систем водопостачання та водовідведення

3.1 . До роботи в колодязях систем водопостачання і водовідведення допускаються особи, які пройшли інструктаж з безпечних прийомів і методів роботи.
3.2 . При напрямку робітників на виконання робіт у колодязях , підземних комунікаціях відповідальні за виробництво робіт керівники зобов'язані виписувати наряд- допуск із зазначенням небезпек і заходів захисту .
3.3 . При технічному ( глибокому ) огляді та роботах , пов'язаних зі спуском робітника в колодязь , бригада повинна складатися не менше ніж з трьох осіб : один працює в колодязі , другий - на поверхні , третій спеціально спостерігає за роботою в колодязі і у разі необхідності надає допомогу працюючому в колодязі . Забороняється відволікати на інші роботи спостерігача робочого доти , поки працюючий в колодязі не вийде на поверхню.
3.4 . Перед спуском в колодязь необхідно переконатися у відсутності його загазованості , для чого використовують газоаналізатори ( індикатори газу) або лампу ЛБВК відповідно до інструкцій заводу-виробника , а також у міцності скоб або сходів за допомогою жердини .
3.5 . Лампу ЛБВК запалюють на поверхні , вдалині від відкритого колодязя . Забороняється запалювати лампу в колодязях. Незалежно від результатів перевірки робітнику забороняється спускатися в колодязь і працювати в ньому без запобіжного пояса і палаючої лампи ЛБВК .
3.6 . При роботах в колодязях та інших підземних комунікаціях , де можуть скупчуватися вибухонебезпечні гази , дозволяється користуватися для освітлення акумуляторними ліхтарями напругою не вище 6 Вт Курити та користуватися відкритим вогнем у цих місцях забороняється .
3.7 . При виявленні газу в колодязі потрібно видалити його. Після видалення газу працювати в колодязі дозволяється з постійним нагнітанням повітря вентилятором. При цьому для контролю лампа ЛБВК повинна знаходитися в колодязі .
3.8 . Для видалення газу слід застосовувати :
а ) природне провітрювання шляхом відкривання кришки робочого колодязя і двох сусідніх ( вище-і нижележащих ) оглядових колодязів;
б) нагнітання повітря ручним вентилятором або повітродувками , встановленими на спецмашинах ;
в) заповнення водою з знаходиться у водопровідному колодязі пожежного гідранта з наступною відкачкою.
3.9 . Категорично забороняється видаляти газ випалюванням або подачею кисню з балона .
3.10 . При неможливості повного видалення газу з колодязя , спуск робітника в колодязь дозволяється тільки в ізолюючому шланговому протигазі марки ПШ- 1 або ПШ-2 , шланг якого виведений на поверхню на 2 м убік від колодязя . Працювати в колодязі робітнику в масці з викидних шлангом дозволяється без перерви не більше 10 хв .
3.11 . У бригади , що виконує роботи в колодязях, повинні бути наступні запобіжні та захисні пристосування:
а ) індивідуальні запобіжні пояси на кожного члена бригади з лямками і вірьовками , що пройшли попередні випробування , довжина мотузки повинна бути не менше ніж на 2 м більше глибини колодязя ;
б) мотузка з карабіном ;
в) сигнальний жилет , захисна каска ;
г) ізолюючий протигаз з шлангом довжиною на 2 м більше глибини колодязя , але загальною довжиною не більше 12 м. Категорично забороняється замінювати ізолюючий протигаз фільтруючим ;
д) дві лампи ЛБВК ;
е) акумуляторний ліхтар напругою не вище 6 Вт
Категорично забороняється замінювати акумуляторний ліхтар джерелом світла з відкритим вогнем ;
ж) ручний або механічний вентилятор ;
з) огороджувальні переносні знаки встановленого зразка;
і ) гаки і ломи для відкривання кришок колодязів;
к) жердину або складна лінійка для перевірки міцності скоб.
3.12 . Кришки колодязів належить відкривати крюком або ломом. Забороняється відкривати кришки руками. Зняту кришку слід укладати від колодязя у напрямку руху транспорту.
3.13 . При роботі в колодязях , розташованих на проїжджій частині , ділянки робіт підлягають огорожі переносними попереджуючими дорожніми знаками , встановлюються назустріч руху транспорту на відстані від 5 до 10 м від місця проведення робіт в залежності від місцевих умов.

 

 • Цена: 26 640 грн.